ul. Madalińskiego 8/108, 70-101 Szczecin
+48 608 695 707

uslugi_dodatkowe_banner_icon1 uslugi_dodatkowe_banner_icon2 uslugi_dodatkowe_banner_icon3

Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Na co dzień jesteśmy częścią Studia Graficznego AM, dlatego możemy zaoferować Ci więcej niż prowadzenie konta Facebookowego – od sesji fotograficznych, przez projekt logo, realizację strony internetowej, po pozycjonowanie.

Bo Facebook to tylko
część Twojego planu

Gdy zakładasz biznes, prawdopodobnie oprócz profilu na Facebooku, będziesz potrzebował też logo z identyfikacją wizualną lub będziesz chciał stworzyć stronę internetową dla swojej firmy. U nas znajdziesz profesjonalistów z długoletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie, więc gdy tylko poznamy cele Twojej firmy, będziemy mogli stworzyć dla Ciebie spójne, kreatywne i atrakcyjne projekty, idące w parze z najnowszymi trendami na rynku.

Z doświadczenia wiemy, że współpraca z wieloma firmami nad różnymi projektami przynosi wiele niepotrzebnych nerwów i nieporozumień. Chyba nie ma nic gorszego dla marki niż niespójny wizerunek, budzący podejrzenia i niechęć klientów.

Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my chętnie Ci pomożemy!

uslugi_dodatkowe_photo1
uslugi_dodatkowe_content_icon1

Fotografia

Wysokiej jakości zdjęcia przedstawiające Twoje produkty, usługi, pracowników czy biuro są bardzo ważne podczas komunikowania się ze swoimi klientami. Jeśli brakuje Ci materiałów na stronę internetową czy profil Facebookowy – zaproś nas do siebie. Zdjęcie to bardzo atrakcyjna dla oka „forma” , przyciągająca uwagę o wiele skuteczniej niż sam tekst. Warto zadbać więc o to, by multimedia przez nas prezentowane podobały się innym.

uslugi_dodatkowe_content_photo1
uslugi_dodatkowe_content_photo2
uslugi_dodatkowe_content_icon2

Projektowanie logo i identyfikacji wizualnej

Logo to najważniejszy element marki, ponieważ wpływa na jej rozpoznawalność. Dobry projekt to coś więcej niż słowo czy znak graficzny zawarty w logo – to ponadczasowy symbol marki, wyróżniający ją na tle konkurencji.

Dobrze opracowane logo, wizerunek i identyfikacja wizualna przekładają się na sukces rynkowy oraz marketingowy Twojej firmy. Najważniejszy cel, który przyświeca nam podczas projektowania identyfikacji wizualnej to indywidualność i spójność, które są najbardziej istotne w kreowaniu rozpoznawalnej marki na rynku.

uslugi_dodatkowe_content_icon3

Projektowanie graficzne

Projektowanie graficzne to podstawa naszej działalności – od lat zdobywamy doświadczenie i podnosimy swoje kwalifikacje. Dobry projekt graficzny to skuteczne narzędzie marketingowe, wspierające sukces Twojej firmy. Podczas codziennej pracy kładziemy nacisk na kreatywność i trendy panujące na rynku. Nie boimy się trudnych wyzwań – z radością podejmiemy się realizacji, która mogłaby wyłamywać się z powszechnie powielanych schematów. Stworzone przez nas projekty opracowane są w profesjonalny sposób oraz zgodnie ze standardami drukarskimi.

uslugi_dodatkowe_content_photo3
uslugi_dodatkowe_content_photo4
uslugi_dodatkowe_content_icon4

Realizacja stron internetowych

Strona internetowa jest nie tylko wizytówką Twojej firmy, ale też pozwala na komunikowanie się z potencjalnym klientem. Profesjonalnie zaprojektowana strona internetowa łączy w sobie elementy projektowania oraz wiedzy z zakresów marketingu i programowania. Pokaż się w sieci z najlepszej strony!

uslugi_dodatkowe_content_icon5

Administracja stroną internetową

Jeśli samo zrealizowanie strony internetowej to dla Ciebie za mało – chętnie pomożemy Ci w jej administrowaniu. Wyręczymy Cię w wypełnianiu strony treścią, dopilnujemy, by wszystko działało bez zarzutów, a gdy zmienią się Twoje oczekiwania – możemy przebudować stronę internetową według nowych wytycznych.

uslugi_dodatkowe_content_photo5
uslugi_dodatkowe_content_photo6
uslugi_dodatkowe_content_icon6

Pozycjonowanie

Bo kto pierwszy…ten lepszy! Sprawimy, by podczas wyszukiwania danej usługi czy produktu z Twojej branży, klient mógł znaleźć właśnie Ciebie. Pozycjonowanie pomaga docierać za pomocą strony internetowej do większej ilości osób, które szukają w Google firm takich jak Twoja. Po prostu pozwól się znaleźć!

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszamy do kontaktu!