ul. Madalińskiego 8/108, 70-101 Szczecin
+48 608 695 707

Wspieraj reklamę swoich produktów i usług

Głównym celem prowadzenia fanpage’a na Facebooku jest przyciągnięcie uwagi klienta i zachęcenie go do zakupu danego produktu czy skorzystania z konkretnej usługi.

reklama

Jednak aby próby dotarcia do konsumentów były skuteczne, warto prowadzić szeroko zakrojone akcje promocyjne, co jest możliwe właśnie dzięki social mediom.

Firmy, które aktywnie działają, zaznaczając swoją obecność na rynku, zyskują uznanie i w rezultacie osiągają lepsze wyniki.

Dzięki działaniom za pośrednictwem Facebooka, docieramy z ofertą do szerszego grona odbiorców (ktoś „polajkuje” wpis, ta czynność pokaże się jego Facebookowym znajomym oraz znajomym tego znajomego itd., wpis się rozprzestrzenia tanio i szybko:)

Dodatkowo poprzez ciekawe przedstawienie naszych produktów czy usług, wpływamy na zwiększenie zainteresowania oraz sympatię potencjalnych konsumentów.

Minimalizujemy również koszty związane z drukowaniem materiałów reklamowych (ulotki, broszury, katalogi itd.), które i tak docierają do nielicznej liczby osób.

Jak widać prowadzenie fanpage’a na Facebooku daje dużo możliwości.

Dlatego proponujemy nasze wsparcie w tej dziedzinie. Jesteśmy agencją social media ze Szczecina. Oferujemy wpisy tematyczne przygotowane w odpowiedzi na indywidualne potrzeby Twojej firmy.