ul. Madalińskiego 8/108, 70-101 Szczecin
+48 608 695 707

Stwórz społeczność oddanych fanów

Działania na Facebooku przynoszą wiele korzyści – od poprawy wizerunku firmy, wzrostu rozpoznawalności marki, zaangażowania klientów, aż po wzrost sprzedaży.

proba

Na popularnych portalach społecznościowych typu Facebook, Twitter czy Youtube spędzamy wiele godzin dziennie. Bierzemy udział w dyskusjach, wymieniamy się „lajkami” itd. Każda firma, która chce się rozwijać i osiągać zyski musi dostosowywać się do zmieniającej się sytuacji.

Panuje era social mediów, dlatego jeśli firma chce promować swoje produkty czy usługi powinna starać się zainteresować potencjalnego klienta, przedstawiając mu ciekawe, interesujące go materiały – wpisy, grafiki, filmiki, czyli to wszystko, czego on szuka w sieci, co lubi.

Według danych z 2014 roku, co miesiąc za pośrednictwem Facebooka wgrywanych jest do sieci ponad 1 mld zdjęć oraz 10 mln filmów, których obecnie jest 265 miliardów. Dane zgromadzone na Facebooku stanowią ponad 980 petabajtów, co 24 godziny przybywa ponad 0,5 petabajta (bardzo dużo!:)

Te liczby świadczą o popularności Facebooka oraz o wielkiej sympatii i zaufaniu ludzi, którzy z niego korzystają.

Tworzenie więzi pomiędzy konsumentem, a firmą oferującą produkt czy usługę w czasach dużej konkurencji jest bardzo ważne. Dlatego chcąc wchodzić w interakcje z klientami potrzebujesz dobrze poprowadzonego fanpage’a. Musisz ciągle podtrzymywać uwagę odbiorcy, oferować mu coś więcej niż tylko produkt czy usługę.