ul. Madalińskiego 8/108, 70-101 Szczecin
+48 608 695 707

Kreuj wizerunek przyjaznego profesjonalisty

Tworzenie wizerunku profesjonalnej firmy poprzez kreowanie jej przedstawicieli jako ekspertów w danej dziedzinie przy pomocy fanpage’a na Facebooku jest bardzo ważne.

wizerunek

Działania w social media są mniej formalne niż w życiu realnym, co niesie za sobą wiele korzyści. Firma jako fachowiec w swojej profesji może dzielić się doświadczeniem, udzielać porad, odradzać pewnych metod, przez co w głowie odbiorcy tworzy się obraz, kogoś do kogo można się zwrócić z problemem, kto pomoże – a nie tylko handlowca, który na siłę chce sprzedać swoje produkty czy usługi.

Poprzez umieszczanie swojej oferty na fanpage’u – np. zdjęć produktów czy fotografii z realizacji – przedsiębiorstwo może kreować potencjalny popyt, tworząc potrzebę.

Gdy odbiorca zapozna się z ciekawym rozwiązaniem, oferowanym przez firmę, zobaczy zdjęcia, opis profesjonalisty, w jego głowie może narodzić się pomysł, aby wprowadzić takie rozwiązanie do swojego domu czy działalności.

Dodatkowo firma w ten sposób informuje, że działa, rozwija się. Może to również stwarzać poczucie bezpieczeństwa dla odbiorcy – firma dobrze funkcjonuje, dlatego warto jej zaufać i zakupić oferowany produkt czy usługę.