ul. Madalińskiego 8/108, 70-101 Szczecin
+48 608 695 707

Bądź tam, gdzie są klienci

Najpopularniejszym portalem społecznościowym w Polsce i na świecie jest niepodważalnie Facebook, który bez przerwy powiększa bazę aktywnych użytkowników.

klienci

Dane z października ubiegłego roku wskazują, że Facebook mógł się pochwalić liczbą 1,35 mld użytkowników miesięcznie. Od tego czasu liczba ta jednak wzrosła. Najnowsze statystyki wskazują, że portal odwiedza każdego miesiąca aż 1,49 mld internautów. Co stanowi absolutny rekord. Żaden inny serwis społecznościowy nie może się pochwalić takim osiągnięciem.

Dla podkreślenia wagi tego wyniku, założyciel Facebooka – Mark Zuckerberg, pokusił się o pewne porównanie. Stwierdził, że w 1876 roku, w czasie gdy przeprowadzono pierwszą rozmowę telefoniczną, populacja całego świata wynosiła dokładnie 1,49 mld. Obecnie tyle samo osób korzysta z jednego portalu społecznościowego (tylko jednego!).

W Polsce Facebook ma już ponad 12 mln użytkowników, a prawie połowa z nich rozpoczyna dzień właśnie od sprawdzenia swojego profilu. Dostrzegasz tą szansę? To potencjalni klienci Twojej firmy!

Ponad 80% największych firm ma profil na Facebooku, a aż 49% klientów szuka w social media informacji na temat interesujących ich produktów czy usług! Dodatkowo coraz więcej z nas kupuje, sprzedaje za pośrednictwem Internetu.

Zastanawiasz się jeszcze jak dotrzeć do większej liczby klientów? Odpowiedź jest prosta! Powierz prowadzenie fanpage’a na Facebooku specjalistom!